Gyva muzika Jūsų vestuvėse – už ar prieš?

 

Prieš pradedant – sveikiname jus su sužadėtuvėmis! Gyva muzika yra pagrindinė Jūsų vestuvių vakarinės programos dalis, o tinkamų vestuvių muzikantų pasirinkimas gali sukurti stebuklingas akimirkas, kurias jūs ir jūsų partneris prisiminsite visą likusį gyvenimą. Samdyti vestuvių muzikantus gali atrodyti bauginanti užduotis, tačiau taip neturėtų būti. Šiais informacinių technologijų išplitimo laikais internete pilna informacijos apie įvairius atlikėjus: tiesa blogų pavyzdžių ko gero net daugiau nei gerų. Niekada nesamdykite muzikantų remdamiesi  vien tik pažįstamų rekomendacijoms kaip: „Man patiko!“, „Šokom iki ryto!“ Galbūt Jūsų muzikiniai skoniai ir šventės įsivaizdavimas kardinaliai skiriasi.

Šiame straipsnyje aptarsime nuo ko reikėtų pradėti renkantis vedėjus muzikantus, atlikėjus savo vestuvėms.  O galbūt tiesiog pakaktų vedėjo su DJ?

Pirmasis klausimas, į kurį reikia atsakyti, yra paprastas:

Ar Jūsų vestuvėse turėtų skambėti gyvai muzikantų, vokalistų atliekama muzika?

Daugumai žmonių paprasčiausiai nekyla abejonių. Muzika skirtingiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus, o jei savo gyvenimą praleidote muzikos apsuptyje, natūralu, kad norėtumėte, jog jūsų ypatingą dieną koncertuotų muzikantai. SVARBU! Jums patinkantys!!

Jei jūsų biudžetas yra ribotas arba vestuvės labai mažos, gyva muzika gali būti ne pati svarbiausia Jūsų prioritetų sąrašo viršuje planuojant vestuves, ir tai visiškai natūralu.

Jei nesate tikri, ar savo vestuvėse rinktis gyvą muziką, apsvarstykite keletą dalykų:

1. Pagalvokite apie vestuves, kuriose neseniai lankėtės – ar jose buvo gyva muzika?

Jei greitu metu planuojate tuoktis, tikėtina, kad per pastaruosius kelerius metus buvote keliose vestuvėse.  Kaip muzika privertė jus jaustis? Prisiminkite to vakaro muzikos atmosferą.

2. Pasiteiraukite savo draugų, kurie neseniai tuokėsi ar buvo savo draugų vestuvėse.

Jei kieno nors iš Jūsų pažįstamų vestuvėse grojo gyva muzika, paklauskite kokie Jų įspūdžiai, kaip jie jautėsi.

Vietoj verdikto.

Juk tikriausiai norėtumėte, kad po Jūsų pirmojo vestuvinio šokio šokių aikštelę užpildytų Jūsų svečiai. Jei gyvos muzikos atlikėjai, muzikantai yra savo srities, vestuvių verslo profesionalai – taip tikrai ir bus! Gyva atlikėjų emocija užkrės ir Jūsų svečius gera nuotaika, Jums padovanos neužmirštamą vakarą, o apie Jūsų šventę dar ilgai kalbės ir kietiems pasakosite Jūs ir Jūsų svečiai.

Kitame straipsnyje aptarsime, kaip nesuklysti renkantis vakaro vedėją, atlikėjus, muzikantus ar DJ.